mieszkanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/supir.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób rychło odszukać nowe mieszkania i domy jednorodzinne?

dom
Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Planując przeprowadzę do nowego domu lub mieszkania, na pewno wiele czasu poświęcamy na odnalezienie stosownego miejsca. Mimo tego, iż ofert jest niezwykle wiele, nie zawsze jest to takie bezproblemowe.

Wspaniałe mieszkania dla młodych oraz nowe domy w przyciągających uwagę cenach w pięknym Wrocławiu

panorama Wrocławia
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Ogrom osób marzy o własnym lokum we idealnym, dużym mieście. W tych czasach zakup lokum jest bardzo łatwe, przez wzgląd na ciągły rozwój aglomeracji oraz budownictwa.

Wybieranie i kupowanie nieruchomości we Wrocławiu

mieszkania
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław zalicza się do dużych miast w Polsce, z czym związane są na przykład raczej wysokie koszty egzystencji. Z drugiej strony jednak średnie zarobki w dużych miejscowośaich są większe niż gdzie indziej. Te duże koszty życia znajdują odzwierciedlenie na przykład w cenach nieruchomości. Wielu ludzi jest zdania, że mieszkania na terenie Wrocławia są bardzo kosztowne, zwłaszcza te nowe.

Kredyty hipotecznew SKOK

Autor: AMagill
W kolejnym wpisie omówimy sobie możliwości otrzymania pieniędzy na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację pożyczek. Takie marzenia jak wiemy bywają dość drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym co oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.

Rynek nieruchomości a kryzys

budowa
Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Polski rynek nieruchomości nie uchronił się przed światowym kryzysem gospodarczym sprzed kilku lat. Zaostrzenie przez banki wymogów kredytowych i wzrost kosztów surowców budowlanych doprowadziło do zmniejszenia popytu na nieruchomości. Przez parę ostatnich lat sytuacja niewątpliwie się poprawiła a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła jednak czy możemy ze spokojem myśleć o przyszłości?