mieszkanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/supir.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób rychło odszukać nowe mieszkania i domy jednorodzinne?

dom
Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Planując przeprowadzę do nowego domu bądź mieszkania, niewątpliwie sporo czasu poświęcamy na odnalezienie stosownego miejsca. Pomimo tego, iż ofert jest niesłychanie wiele, nie zawsze jest to takie proste.

Wspaniałe mieszkania dla młodych oraz nowe domy w przyciągających uwagę cenach w pięknym Wrocławiu

panorama Wrocławia
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób marzy o swoim mieszkaniu we doskonałym, większym mieście. Aktualnie zakup mieszkania jest niezwykle proste, przez wzgląd na ciągły rozwój aglomeracji oraz budownictwa.

Wybieranie i kupowanie nieruchomości we Wrocławiu

mieszkania
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław zalicza się do dużych miast w Polsce, z czym związane są na przykład raczej wysokie koszty egzystencji. Z drugiej strony jednak średnie zarobki w dużych miejscowośaich są większe niż gdzie indziej. Te duże koszty życia znajdują odzwierciedlenie na przykład w cenach nieruchomości. Wielu ludzi jest zdania, że mieszkania na terenie Wrocławia są bardzo kosztowne, zwłaszcza te nowe.

Kredyty hipotecznew SKOK

Autor: AMagill
W tym artykule omówimy sobie sposobie wzięcia pieniędzy na wymarzony dom lub mieszkanie, lub konsolidację kredytów. Takie sprawy jak wiemy są bardzo drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. W tym artykule jednak skupimy się na tym co oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.

Rynek nieruchomości a kryzys

budowa
Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Polski rynek nieruchomości nie uchronił się przed światowym kryzysem gospodarczym sprzed kilku lat. Zaostrzenie przez banki wymogów kredytowych i wzrost kosztów surowców budowlanych doprowadziło do zmniejszenia popytu na nieruchomości. Przez parę ostatnich lat sytuacja niewątpliwie się poprawiła a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła jednak czy możemy ze spokojem myśleć o przyszłości?