Co brać pod uwagę wybierając mieszkanie na warszawskich Bielanach?

Zrośnięte z dzielnicami bliżej centrum Warszawy, ale i trochę bardziej odległe od śródmieścia – stołeczne Bielany jako rejon stolicy są ciekawym połączeniem dla ludzi wolących dojeżdżać do centrum i nie płacić przy tym wysokich czynszów. Nowe budownictwa wcale nie są droższe niż starsze mieszkania w zbudowanych już blokach.
Konkretne szczegóły znajdziemy choćby na stronach ogłoszeniowych.

Continue reading

Archicom Sp. z o.o. – deweloper Wrocław – krótka historia firmy

Firma Archicom – Deweloper Wrocław – działa na rynku , bez przerwy od 1986 roku. Podczas tego czasu firma, realizując liczne projekty, zdobyła wymagane doświadczenie oraz zebrała zespół kompetentnych pracowników.

Continue reading

Rynek nieruchomości a kryzys

Kryzys gospodarczy sprzed kilku lat nie oszczędził polskiego rynku nieruchomości. Zwiększenie przez instytucje finansowe warunków kredytowych i podniesienie kosztów towarów budowlanych spowodowało zmniejszenie popytu na nieruchomości. W ostatnich latach uwarunkowania zmieniły się na lepsze a ilość zapytań w wyszukiwarkach np. „mieszkania Warszawa” wzrosła jednak czy możemy z nadzieją patrzyć w przyszłość?

Continue reading

Sprzedaż mieszkań w Rzeszowie – ciekawe oferty deweloperów

W dzisiejszych czasach posiadanie prywatnego mieszkania jest marzeniem większości ludzi. Wpływa to nadzwyczaj na komfort umysłowy powiązany z możnością zakładania familii i beztroskiego życia. W znacznej części naszych miast rynek mieszkaniowy wygląda nadzwyczaj dobrze i co jakiś czas do sprzedaży przeznaczane są kolejne przestrzenie mieszkaniowe.

Continue reading

Poszukiwanie i kupowanie nieruchomości na terenie Wrocławia

Wrocław zalicza się do największych miast w Polsce, z czym związane są przykładowo stosunkowo duże koszty życia. Z drugiej strony jednak uśrednione płace w dużych miejscowośaich są wyższe niż gdzie indziej. Te duże koszty życia odzwierciedlają się na przykład w kosztach nieruchomości. Wielu ludzi twierdzi, że mieszkania na terenie Wrocławia są niezwykle kosztowne, zwłaszcza te nowe.

Continue reading

Faktyczna wartość nieruchomości- rzeczoznawcy majątkowi oraz czynniki, które mają wpływ na wycenę sprzedawanej nieruchomości

Jeżeli chcemy sprzedać nieruchomość lub bierzemy udział w postępowaniu związanym z podziałem majątku potrzebny będzie nam rzeczoznawca jak również wycena nieruchomości. Wartość to coś innego aniżeli cena nieruchomości, ważne jest, aby wynająć do wyceny nieruchomości wykwalifikowaną osobę.

Continue reading