Poszukiwanie i kupowanie nieruchomości na terenie Wrocławia

Wrocław zalicza się do największych miast w Polsce, z czym związane są na przykład stosunkowo wysokie koszty życia. Z drugiej strony jednak średnie płace w większych miejscowośaich są większe niż gdzie indziej. Te znaczne koszty życia odzwierciedlają się między innymi w kosztach nieruchomości. Wielu ludzi sądzi, że mieszkania na terenie Wrocławia są bardzo drogie, szczególnie te nowe.
Continue Reading

Rynek nieruchomości a kryzys

Kryzys gospodarczy z 2007 roku nie oszczędził polskiego rynku nieruchomości. Zwiększenie przez banki wymagań kredytowych i podniesienie kosztów towarów budowlanych miało wpływ na spadek zainteresowania nieruchomościami. W ostatnich latach okoliczności bezsprzecznie się poprawiły a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy ze spokojem myśleć o przyszłości?
Continue Reading

Co brać pod uwagę wybierając mieszkanie na warszawskich Bielanach?

Graniczące z dzielnicami bliżej centrum Warszawy, ale też trochę bardziej odległe od śródmieścia – warszawskie Bielany jako rejon stolicy są ciekawym zestawieniem dla ludzi wolących dojeżdżać do centrum i nie płacić przy tym wysokich opłat za czynsz. Nowe zabudowy wcale nie są droższe od mieszkań w istniejących już blokach.
Więcej szczegółów znajdziemy choćby na stronach ogłoszeniowych.
Continue Reading

Sprzedaż mieszkań w Rzeszowie – ciekawe oferty deweloperów

Aktualnie posiadanie własnego mieszkania jest pragnieniem znacznej części ludzi. Oddziałuje to niesłychanie na komfort psychiczny związany z ewentualnością zakładania familii i beztroskiego funkcjonowania. W znacznej części naszych miast rynek nieruchomości wygląda nadzwyczaj dobrze i co jakiś czas do sprzedaży przeznaczane są kolejne powierzchnie lokalowe.
Continue Reading

Faktyczna wartość nieruchomości- rzeczoznawcy majątkowi oraz czynniki, które mają wpływ na wycenę sprzedawanej nieruchomości

Kiedy chcemy sprzedać nieruchomość albo bierzemy udział w sprawie związanej z podziałem majątku potrzebny będzie nam rzeczoznawca oraz wycena nieruchomości. Wartość to co innego aniżeli cena nieruchomości, ważne jest, aby wynająć do określania wartości nieruchomości doświadczoną osobę.
Continue Reading

Archicom Sp. z o.o. – deweloper Wrocław – krótka historia firmy

Grupa Archicom – Deweloper Wrocław – funkcjonuje na rynku deweloperskim, bez przerwy od 1986 roku. Podczas tego czasu firma, wykonując liczne projekty, zdobyła niezbędne doświadczenie oraz zebrała grupę wykwalifikowanych specjalistów.
Continue Reading