Poszukiwanie i kupowanie nieruchomości na terenie Wrocławia

Wrocław zalicza się do największych miast w Polsce, z czym związane są na przykład stosunkowo wysokie koszty życia. Z drugiej strony jednak średnie płace w większych miejscowośaich są większe niż gdzie indziej. Te znaczne koszty życia odzwierciedlają się między innymi w kosztach nieruchomości. Wielu ludzi sądzi, że mieszkania na terenie Wrocławia są bardzo drogie, szczególnie te nowe.
Continue Reading

Rynek nieruchomości a kryzys

Kryzys gospodarczy z 2007 roku nie oszczędził polskiego rynku nieruchomości. Zwiększenie przez banki wymagań kredytowych i podniesienie kosztów towarów budowlanych miało wpływ na spadek zainteresowania nieruchomościami. W ostatnich latach okoliczności bezsprzecznie się poprawiły a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy ze spokojem myśleć o przyszłości?
Continue Reading

Kredyty hipotecznew SKOK

W tym wpisie powiemy sobie sposobie pozyskania środków na upragniony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację zadłużeń. Takie marzenia jak wiemy są dość kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym jaki umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
Continue Reading