Rynek nieruchomości a kryzys

Polski rynek nieruchomości nie uchronił się przed światowym kryzysem gospodarczym z 2007 roku. Zwiększenie przez banki warunków kredytowych i wzrost cen materiałów budowlanych doprowadziło do zmniejszenia popytu na nieruchomości. W ciągu kilku minionych lat sytuacja niewątpliwie się poprawiła a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła mimo wszystko czy możemy z nadzieją spoglądać w przyszłość?
Continue Reading

Kredyty hipotecznew SKOK

W tym wpisie opowiemy sobie sposobie otrzymania środków na wymarzony dom lub mieszkanie, lub konsolidację długów. Takie sprawy jak wiemy bywają dość drogie dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK chcą pomóc swoim klientom. W tym poście jednak skupimy się na tym jaki daje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Continue Reading

Poszukiwanie i kupowanie nieruchomości na terenie Wrocławia

Wrocław należy do dużych miast w Polsce, z czym związane są na przykład stosunkowo wysokie koszty egzystencji. Poza tym jednak uśrednione zarobki w większych miejscowośaich są większe niż gdzie indziej. Te znaczne koszty życia znajdują odzwierciedlenie między innymi w cenach nieruchomości. Wielu ludzi twierdzi, że mieszkania we Wrocławiu są niezwykle drogie, zwłaszcza te nowe.
Continue Reading