Używane ksera do domu to najlepszy wybór

Ogromna większość ludzi posiada w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już życia bez tego narzędzia. Wiele osób ma również jakieś urządzenie drukujące, które bardzo się przydaje, szczególnie, jeżeli mamy pociechy uczęszczające do szkoły, lub pracujemy z domu. Drukarki mogą być bardzo różnorodne. Możemy znaleźć drukujące w kolorze, są też czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na niektórych da się także kopiować wydruki. Tego rodzaju „kombajny” mogą być jednak stosunkowo drogie, tak w zakupie, jak i w eksploatacji.

Continue reading

Rynek nieruchomości a kryzys

Kryzys gospodarczy sprzed kilku lat nie oszczędził polskiego rynku nieruchomości. Zwiększenie przez instytucje finansowe warunków kredytowych i podniesienie kosztów towarów budowlanych spowodowało zmniejszenie popytu na nieruchomości. W ostatnich latach uwarunkowania zmieniły się na lepsze a ilość zapytań w wyszukiwarkach np. „mieszkania Warszawa” wzrosła jednak czy możemy z nadzieją patrzyć w przyszłość?

Continue reading

Centralny odkurzacz luksus każdego domownika

W malutkiej kawalerce czasem nawet nie trzeba włączać odkurzacza bierzemy do ręki miotłę i w kilka minut mamy ogarnięty bałagan z podłogi. Ale, gdy mamy większy dom trzeba biegać do wszystkich pomieszczeń z odkurzaczem. A ile biegania z odkurzaczem mają sprzątaczki w biurowcach? Te to rzeczywiście muszą się nabiegać. Na szczęście ktoś mądry do większych budynków stworzył odkurzacze centralne. To świetne rozwiązanie w wielkich mieszkaniach, jednorodzinnych domkach i budynkach użyteczności publicznej.

Continue reading