Rynek nieruchomości a kryzys

Polski rynek nieruchomości nie oparł się światowemu kryzysowi gospodarczemu z 2007 roku. Zwiększenie przez instytucje finansowe wymagań kredytowych i wzrost cen surowców budowlanych miało wpływ na spadek zainteresowania nieruchomościami. W ciągu kilku minionych lat okoliczności bezsprzecznie się poprawiły a częstotliwość zapytań w wyszukiwarkach np. „mieszkania Warszawa” wzrosła jednak czy możemy z nadzieją spoglądać w przyszłość?
Continue Reading

Używane ksera do domu to najlepszy wybór

Ogromna większość ludzi posiada w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już funkcjonowania bez takiego urządzenia. Wiele osób posiada także drukarkę, która bardzo się przydaje, w szczególności, jeżeli mamy pociechy w wieku szkolnym, lub prowadzimy przedsiębiorstwo z mieszkania. Drukarki mogą być bardzo różne. Można nabyć drukujące na kolorowo, można czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na niektórych możemy też kserować dokumenty. Tego rodzaju „kombajny” są jednak stosunkowo kosztowne, zarówno w zakupie, jak i w użytkowaniu.
Continue Reading

Kredyty hipotecznew SKOK

W tym wpisie powiemy sobie sposobie pozyskania środków na upragniony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację zadłużeń. Takie marzenia jak wiemy są dość kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym jaki umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
Continue Reading

Centralny odkurzacz luksus każdego domownika

W małej garsonierze czasem nawet nie trzeba odpalać odkurzacza bierzemy do ręki miotłę i w kilka minut mamy ogarnięty bałagan z podłogi. Ale, kiedy posiadamy większy dom trzeba chodzić do wszystkich pomieszczeń z odkurzaczem. A co dopiero mają powiedzieć sprzątaczki w lokalach użyteczności publicznej? Te to dopiero muszą się nabiegać. Dlatego ktoś z wizją do dużych przestrzeni stworzył odkurzacze centralne. To najlepsze rozwiązanie w wielkich loftach, domach i budynkach użyteczności publicznej.
Continue Reading