dom

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/supir.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Odkurzacze centralne to komfortowe rozwiązanie normalnego domownika

odkurzacz
Autor: Ivy Dawned
Źródło: http://www.flickr.com
W małej kawalerce często nawet nie trzeba odpalać odkurzacza ruszamy do boju z miotłą i w kilka minut mamy ogarnięty bałagan z podłogi. Jednak, kiedy posiadamy większy dom musimy chodzić do każdego pomieszczenia z odkurzaczem. A ile biegania z odkurzaczem mają sprzątaczki w lokalach użyteczności publicznej? Te to dopiero muszą się napracować. Dlatego ktoś z wizją do większych budynków stworzył odkurzacze centralne. To genialne rozwiązanie w dużych mieszkaniach, domach i budynkach ogólnodostępnych.

Używane ksera do domu to najlepszy wybór

Zasadnicza większość osób posiada w domu komputer i nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez tego sprzętu. Sporo osób posiada też drukarkę, która bardzo się przydaje, w szczególności, jeśli mamy dzieci w wieku szkolnym, lub prowadzimy firmę z domu. Drukarki mogą być bardzo różnorodne. Można nabyć drukujące w kolorze, są też czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na części możemy również kopiować dokumenty. Te „kombajny” bywają jednakże dość kosztowne, tak w zakupie, jak i w eksploatacji.

Kredyty hipotecznew SKOK

Autor: AMagill
W tym artykule omówimy sobie sposobie wzięcia pieniędzy na wymarzony dom lub mieszkanie, lub konsolidację kredytów. Takie sprawy jak wiemy są bardzo drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. W tym artykule jednak skupimy się na tym co oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.

Rynek nieruchomości a kryzys

budowa
Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Polski rynek nieruchomości nie uchronił się przed światowym kryzysem gospodarczym sprzed kilku lat. Zaostrzenie przez banki wymogów kredytowych i wzrost kosztów surowców budowlanych doprowadziło do zmniejszenia popytu na nieruchomości. Przez parę ostatnich lat sytuacja niewątpliwie się poprawiła a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła jednak czy możemy ze spokojem myśleć o przyszłości?