dom

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/supir.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Odkurzacze centralne to komfortowe rozwiązanie normalnego domownika

odkurzacz
Autor: Ivy Dawned
Źródło: http://www.flickr.com
W małej garsonierze czasem nawet nie trzeba odpalać odkurzacza ruszamy do boju z miotłą i w kilka minut mamy ogarnięty brud z podłogi. Ale, kiedy posiadamy duży dom trzeba chodzić do każdego pomieszczenia z odkurzaczem. A co dopiero mają powiedzieć sprzątaczki w lokalach użyteczności publicznej? Te to rzeczywiście muszą się nabiegać. Na szczęście ktoś z wizją do dużych budynków stworzył odkurzacze centralne. To świetne rozwiązanie w dużych loftach, domach i budynkach ogólnodostępnych.

Używane ksera do domu to najlepszy wybór

Zasadnicza większość osób ma w domu komputer i nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez takiego urządzenia. Sporo osób ma także jakieś urządzenie drukujące, które bardzo się przydaje, zwłaszcza, kiedy mamy dzieci w wieku szkolnym, lub pracujemy z mieszkania. Drukarki mogą być bardzo różne. Możemy znaleźć drukujące w kolorze, są też czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na niektórych można także kserować wydruki. Te „kombajny” mogą być jednakże stosunkowo kosztowne, tak w zakupie, jak i w użytkowaniu.

Kredyty hipotecznew SKOK

Autor: AMagill
W kolejnym wpisie omówimy sobie możliwości otrzymania pieniędzy na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację pożyczek. Takie marzenia jak wiemy bywają dość drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym co oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.

Rynek nieruchomości a kryzys

budowa
Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Polski rynek nieruchomości nie uchronił się przed światowym kryzysem gospodarczym sprzed kilku lat. Zaostrzenie przez banki wymogów kredytowych i wzrost kosztów surowców budowlanych doprowadziło do zmniejszenia popytu na nieruchomości. Przez parę ostatnich lat sytuacja niewątpliwie się poprawiła a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła jednak czy możemy ze spokojem myśleć o przyszłości?